08-6229345

צור קשר

עמידה על זכויותיך יכולה להיות משימה מתישה וכלל לא פשוטה

דע את זכויותיך

משרד הבריאות

מס הכנסה

ביטוח לאומי

במידה ואתה סובל מפגיעה המגבילה את יכולתך להתנייד (מגיל 3 עד גיל 67), ייתכן מאוד שאתה זכאי לגמלת ניידות חודשית ממשרד הבריאות. ההליך מעט מורכב ודורש התנהלות הן מול הביטוח הלאומי (לשם מגישים את התביעה) והן מול משרד הבריאות (וועדה רפואית הקובעת את אחוזי המוגבלות בניידות). גובה הגמלה תלוי בקריטריונים שונים כגון: אחוז המוגבלות, בעלות על רכב וקיומו של רישיון נהיגה, הצורך ברכב או באבזור מיוחד, הסטטוס התעסוקתי ועוד. על מנת לבדוק זכאותך עליך להיוועץ במומחים

נהוג לומר שאף אחד לא יכול לברוח בסופו של יום מתשלום מיסים. האמת שזה לא לגמרי מדויק. במידה ואתה סובל מליקוי רפואי חמור אתה עשוי בהחלט להיות זכאי לפטור מלא ו/או הקלות מס משמעותיות ואף להחזרי תשלומים רטרואקטיבי בהתאם לסעיף 9 (5) לפקודת מס הכנסה. פטור או החזר ממס הכנסה עשוי להגיע לסכומים ניכרים ומשמעותיים. חברתנו תבחן את זכאותך ועמידתך בקריטריונים הנדרשים כדי לוודא שאתה מקבל את מלוא הזכויות וההטבות המגיעות לך.

המוסד לביטוח הלאומי נועד להבטיח למשפחות שנקלעו למצוקה זמנית או ממושכת כתוצאה מפגיעה, תאונה, פציעה או מחלה (שהתרחשו בבית או בעבודה) בסיס כלכלי לקיומן. חברתנו תסייע לך ותנהל עבורך את ההתמודדות מול הביטוח הלאומי בדרישתך לקבל את מלוא הכסף או הזכויות הנובעות ממצבך הרפואי: פיצוי חד פעמי, קצבה חודשית קבועה, הנחה, סיוע, שיקום או הטבה שייקלו עליך את ההתמודדות עם מצבך הרפואי. אל תתמודד לבד ללא הידע וההכוונה המתאימים.

קרנות פנסיה

משרד הביטחון

משרד התחבורה

לרובנו ישנם ביטוחים פרטיים אצל חברות הביטוח, לעיתים מבלי שנדע (למשל דרך העבודה) שנועדו, כך אנו מקווים, לסייע לנו ביום סגריר. לצערנו, חברות הביטוח מעסיקות גדודים של משפטנים, פקידי תביעות, חוקרים פרטיים, רופאים, שמאים ויועצים כדי למצוא את הדרך היעילה והבטוחה להימנע מתשלום או להפחיתו למינימום האפשרי. זהו מאבק לא שוויוני, אסור לך להתמודד לבד מול כל המערכת המיומנת והמשומנת הזו. אתה חייב מומחים לצדך שיסייעו לך להתמודד בהצלחה וישיגו עבורך את מלוא הזכויות המגיעות לך.

במידה ונפגעת במהלך וכתוצאה משירותך הצבאי או מעבודתך בכוחות הביטחון ייתכן ומגיע לך כסף, הטבות או סיוע מקצין התגמולים שבמשרד הביטחון בהתאם לחוק הנכים. שים לב: ניתן להגיש תביעה גם לאחר תום השירות. נכות עד 19% תזכה במענק חד פעמי ונכות מעל 20% מזכה בקצבה חודשית קבועה. התביעות מול משרד הביטחון דורשות ידע מומחיות והכוונה אנא פנה לייעוץ מקצועי בהקדם כדי לא לפספס.

אדם שנקבע לגביו שהוא נכה ומוגבל ניידות הזקוק לרכב כאמצעי תנועה או שהוא מוגבל בהליכה וזקוק לכסא גלגלים או שדרגת נכותו הינה לפחות 60% וללא רכב מצבו עשוי להחמיר או שהוא עיוור עשוי להיות זכאי לתג חניה לנכה, המאפשר חניה במקומות המיועדים לנכים או במקומות בהם אין החניה מותרת והטבות נוספות כגון פטור משתלום דמי חניה, נסיעה בנתיב תחבורה ציבורי ועוד.

צרו קשר עכשיו

או השאירו פרטים לבדיקת זכאות ראשונית ללא עלות

08-6229345

שולח טופס...

נא מלא את השדות החסרים ייתכן וחלק מהפרטים שהזנת אינם נכונים

פרטיך התקבלו בהצלחה

כל הזכויות שמורות  2018  | איתנים החברה למימוש זכויות רפואיות בע"מ