08-6229345

צור קשר

קצת עלינו

  עד לקבלת הכסף שמגיע לך

מערך שירותים ייחודי ויעיל

חברת איתנים מתמחה במימוש זכויות רפואיות,   מה זה בעצם מימוש זכויות רפואיות? מה מקבלים במסגרת תהליך של מימוש זכויות רפואיות? מה ניתן לצפות מתהליך מקצועי של מימוש זכויות רפואיות? איך מתחילים תהליך למימוש הזכויות? האם מימוש זכויות רפואיות בכלל רלוונטי עבורכם? ננסה לעשות עבורכם מעט סדר בדברים על מנת שתוכלו לקבל החלטות נכונות לגבי עתידכם הכלכלי.

 

אז מה זה בעצם מימוש זכויות רפואיות? לצערנו, רבים מאתנו (או מבני המשפחה) סובלים לעתים מבעיות רפואיות שונות. חלקנו כתוצאה ממחלות שונות, חלקנו כתוצאה מתאונות או פציעות (בבית או בעבודה), חלקנו כתוצאה מאופי וסביבת העבודה שלנו. במקרים רבים, הבעיות הרפואיות מהם אתם סובלים ואיתן אתם מתמודדים עשויות להקנות לכם זכאות כספית = זכות לתשלום כספי (קצבה חודשית או פיצוי חד פעמי) ולהטבות אחרות (שיקום, סיוע, והנחות שונות בשלל מקומות).

מדובר בסכומים לא מבוטלים שנעים בין עשרות אלפי שקלים למאות אלפי שקלים ובמקרים מסוימים אף למעלה מכך.

 

הזכויות הרפואיות שלכם עשויות להיות מפוזרות בין שלל גופים, חברות ביטוח ומשרדי ממשלה שונים כאשר לכל אחד הטפסים, הנהלים והדרישות שלו. ההתמודדות מול גופים אלו עשויה להיות מתישה ומתסכלת ומאכזבת וזאת בהנחה שאתם כלל מודעים לכך שאתם עשויים להיות זכאים לכספים. לא אחת פונים אלינו מתעניינים מבולבלים, מיואשים, שמאסו בטרטורים וביחס שלא מקבלים את הזכויות המגיעות להם בזכות וכן גם כאלו שמתלבטים ואינם יודעים האם הם זכאים ומה הסיכויים לכך. למעשה, אנשים רבים אפילו התרגלו לחיות עם הבעיות הרפואיות (ולעתים אינם מתייחסים אליהם כבעיות) שלהם, כל אחד וסיבותיו הוא (הרגל, חוסר ברירה, ייאוש, סף סיבולת גבוה וכו'). מימוש זכויות רפואיות נועד בדיוק לשם כך: לוודא שאתם מקבלים את כל הזכויות שמגיעות לכם, שאתם זוכים ליחס ענייני ומכובד ושאתם לא מפספסים שום דבר.

 

למי זה נועד השירות? לכל מי שסובל מבעיה רפואית כתוצאה מפגיעה, מחלה או פציעה, בבית או בעבודה, קלה כחמורה. שימו לב, לעתים לא מדובר רק במחלות קשות חלילה או במקרים מאוד מורכבים. נהפוך הוא, רוב הלקוחות הנם אנשים מתפקדים (ברמות שונות), חלק לא מבוטל מהם ממשיכים לעבוד (וטוב שכך) ובכל זאת הם זכאים לסכומי כסף לא מבוטלים.

 

אנו מזמינים אתכם, תושבי אשדוד והשפלה לפנות אלינו על מנת לבדוק שאתם לא מפספסים. וקל מאוד לפספס. דיי בניסוח שגוי, בחוסר הבנה של תוצאות הבדיקות הרפואיות שכבר עשיתם או בחוסר ידיעה לגבי סוג הבדיקות שעליכם לבצע כדי לפגוע בזכאותכם. דיי בהסבר חלקי, בהתרגשות יתרה (ומובנת) בוועדה הרפואית, בחוסר יכולת להביע את עצמכם כראוי כדי להקטין את סיכוייכם. אל תתמודדו לבד. אל תפספסו.

 

חברת איתנים המומחים לזכויות רפואיות - אז מי אנחנו בעצם?

בחברת איתנים עובדים כ 20 אנשים מסורים ומקצועיים בתמיכת רופאים ומומחים מתחומים שונים כדי להבטיח שלא תפספסו. לחברת איתנים ידע, מקצועיות וניסיון טיפול במאות תיקים בכל רמות המורכבות והבנה מעמיקה בסבך החוקים, הנהלים, התקנות, ההוראות שחיוניים להצלחה.

אנו מומחים בעבודה שלנו. מערך שלם של מומחים, רופאים ומקצוענים ילווה אתכם בכל שלב, בדיקה, וועדה ופגישה כדי להבטיח מקסימום תוצאות עבורכם.

אנו נסייע לכם למצות את מלוא הזכויות הרפואיות המגיעות לכם מול ביטוח לאומי, חברות הביטוח, משרד הביטחון, משרד הבריאות, משרד התחבורה, מס ההכנסה ועוד. כדי לעשות זאת נכון, נדרשים ידע, מומחיות, ניסיון, הבנה והתנהלות נכונה. אנחנו נדאג שלא תפספסו ותזכו לשקט נפשי שבחרתם ופעלתם נכון.

צרו קשר עכשיו

או השאירו פרטים לבדיקת זכאות ראשונית ללא עלות

08-6229345

שולח טופס...

נא מלא את השדות החסרים ייתכן וחלק מהפרטים שהזנת אינם נכונים

פרטיך התקבלו בהצלחה

כל הזכויות שמורות  2018  | איתנים החברה למימוש זכויות רפואיות בע"מ