08-6229345

צור קשר

נפגעי עבודה

כל תאונה/חבלה שהתרחשה במקום העבודה שלכם, בדרך לעבודה או בדרך חזרה מהעבודה, היא תאונת עבודה. במידה וכתוצאה מהפגיעה נגרמה לכם בעיה או ליקוי רפואי מגיעות לכם כל הזכויות המוקנות לכם בחוק. האתגר העומד בפניכם כעת הוא לעבוד מול אותם גורמים שאחראים לממש את הזכויות המגיעות לכם, ודווקא השלב הזה עלול להתברר לכם כמשימה קשה, מתסכלת וחסרת תכלית. בדיוק מהסיבה הזאת, קיימת חברת איתנים – מומחים לזכויות רפואיות, הפועלת למענכם לצורך קבלת כל הזכויות המגיעות לכם מטעם הביטוח הלאומי, רשויות המס, משרד הבריאות, חברות הביטוח וקרנות הפנסיה, וכל גורם אחר שקשור בצורה כזאת או אחרת לתאונה ולתוצאותיה.

 

איתנים היא חברה עתירת ניסיון המבוססת על צוות מקצועי העומד לרשותכם כדי להציג לכם את תמונת הזכויות המלאה שלכם, ולסייע לכם לפעול בערוצים שונים אל מול הרשויות השונות על מנת לקבל את המגיע לכם. מקצועיות וידע אלו מאפשרים לקצר עבורכם תהליכים ולזרז תוצאות בצורה משמעותית – איזה טופס מגישים ומתי? אילו מסמכים לצרף לטפסים הללו כדי לממש את זכאותכם? אילו בדיקות עליכם לבצע? מה משמעותן של הבדיקות שבצעתן? אילו סעיפי ליקוי רלוונטיים עבורכם? מהו ההליך אותו מנהל הגוף הנתבע במצב של תאונת עבודה? ועוד.

 

בונים עבורכם תיק רפואי מנצח, ומובילים אתכם אל הפיצוי המגיע לכם.

 

עצם העובדה שזכויותיכם במקרה של תאונת עבודה מוגדרות היטב בחוק, אינה אומרת שיהיה לכם קל לממש את אותן זכויות. חברת איתנים תסייע לכם לגבש את תיק הטיפול במקרה, לאסוף ולגייס את כל המסמכים הדרושים, לפנות לגורמים הנכונים בערוצים המתאימים, ולפעול בצורה ממוקדת תוך עמידה על הזכויות שלכם, ומתוך עמדה של כוח וידע סביב היקף הפיצויים הראוי במקרה שלכם.

 

צרו קשר עכשיו

או השאירו פרטים לבדיקת זכאות ראשונית ללא עלות

08-6229345

שולח טופס...

נא מלא את השדות החסרים ייתכן וחלק מהפרטים שהזנת אינם נכונים

פרטיך התקבלו בהצלחה

כל הזכויות שמורות  2018  | איתנים החברה למימוש זכויות רפואיות בע"מ