08-6229345

צור קשר

נכות כללית

בין שעברתם תאונה מכל סוג שהוא, ובין שאתם בעלי מגבלה פיזית או נפשית מסוימת, אתם כנראה זכאים לקבל קצבת נכות מן הרשויות, ובראשן המוסד לביטוח לאומי. ייתכן שהקצבה שלכם כבר הוגדרה לכם, ייתכן שאתם כבר מקבלים אותה במשך תקופה לא קצרה, וייתכן שטרם התחלתם בתהליך, ואתם כעת נמצאים רק בשלב של תביעת הקצבה המגיעה לכם. בכל מקרה, במצב זה אתם רוצים שלצדכם יעמדו אנשי המקצוע המתאימים שיבטיחו לכם לא רק את קבלת הקצבה, אלא גם את קבלת  כל הקצבה המגיעה לכם בהתאם לשיעור הנכות ממנה אתם סובלים.

 

פועלים עבורכם מול רשויות וגורמים עתירי כוח.

קצבת נכות היא אמנם קצבה שכוונותיה טובות, אך מאחר והיא נקבעת על פי אחוזי נכות, היא מותירה שטח אפור גדול שבתוכו יכולות הרשויות לפעול דבר המקשה מאוד בקבלת הכסף והזכויות המגיעות לכם. חברת איתנים – המומחים לזכויות רפואיות מפעילה צוות מקצועי עתיר ניסיון בתחום, לרבות רופאים ומקצוענים העומדים לרשותכם כדי להבטיח שתקבלו את כל מה שמגיע לכם, ושתקבלו את זה באופן מיידי וללא דיחוי.

 

לעשות את זה נכון, זה הסוד.

אנשים רבים נוטים להאשים את הרשויות בהתנהלות מזלזלת ופוגענית, אך במקרים רבים הסיבה לכך היא חוסר במידע והבנה בנוגע לאופן ההתנהלות הנכון מול אותם גורמים, בין שמדובר במוסד לביטוח לאומי או רשות המיסים, בין שמדובר במשרדי ממשלה כמו משרד הביטחון, משרד התחבורה או משרד הבריאות, ובין שמדובר בחברות ביטוח או קרנות פנסיה.

מבטיחים שתקבלו את מה שמגיע לכם.

 

חברת איתנים עושה עבורכם את העבודה, בונה, ומארגנת את התיק הרפואי שלכם אל מול הגורמים השונים במטרה להבטיח שתקבלו קצבת נכות, ושתקבלו את כל הקצבה המגיעה לכם בהתאם למצבכם הרפואי. צרו קשר עוד היום עם איתנים – המומחים לזכויות רפואיות, ואנו נבטיח שיוגדרו עבורכם אחוזי הנכות הראויים, ותוענק לכם קצבת נכות מתאימה.

 

צרו קשר עכשיו

או השאירו פרטים לבדיקת זכאות ראשונית ללא עלות

08-6229345

שולח טופס...

נא מלא את השדות החסרים ייתכן וחלק מהפרטים שהזנת אינם נכונים

פרטיך התקבלו בהצלחה

כל הזכויות שמורות  2018  | איתנים החברה למימוש זכויות רפואיות בע"מ