08-6229345

צור קשר

מחלות מקצוע

האם מחלת מקצוע היא בעצם תאונת עבודה?

התשובה היא לא. תאונת עבודה הינו אירוע שהוביל לפגיעה רפואית והמוגדר בזמן ובמקום. מחלת מקצוע היא למעשה מחלה המתרחשת במסגרת מילוי תפקידכם כבעלי מקצוע או בעקבות סביבת העבודה שלכם, ועצם התרחשותה לאורך השנים יכול להשפיע בצורה משמעותית על יכולת ההשתכרות העתידית שלכם מעיסוק במקצוע אותו רכשתם וטיפחתם במהלך שנים של לימוד ורכישת ניסיון. במקרה כזה, מדידת היקף הנזק שנגרם לכם צריך להיות מבוסס על ראיית פני העתיד, ועל צפי הפגיעה בהיקף ההשתכרות הפוטנציאלית שלכם מעיסוק במקצוע.

 

חשבו על מים שמטפטפים על סלע. כל טיפה בפני עצמה אינה פוגעת בסלע אבל לאחר שנים רבות הסלע נשחק ומתפרק.

דוגמאות למחלת מקצוע: ירידה בשמיעה עקב חשיפה לרעש, רדימות בכפות הידיים עקב שימוש בכלים רוטטים או תנועות החוזרות על עצמן, כאבי גב וצוואר עקב הרמת חפצים כבדים, בעיות נשימה בגלל חשיפה לאדים רעילים או אבק.

 

אנו באיתנים מממשים לכם את כל הזכויות המגיעות לכם.

אנחנו בחברת איתנים – מומחים לזכויות רפואיות, מספקים לכם את כל מה שאתם צריכים, וגם את כל מה שאתם עדיין לא יודעים שאתם צריכים, כדי לממש את הזכויות שלכם מול הרשויות השונות לרבות משרד הבריאות, המוסד לביטוח הלאומי, משרד הביטחון, משרד התחבורה, רשות המסיים, חברות ביטוח וקרנות פנסיה וכדומה. אנו בונים עבורכם את התיק הרפואי, מנחים אתכם לגבי הבדיקות שעליכם לבצע, המסמכים שעליכם לגייס ומנהלים עבורכם את ההתנהלות מול הגופים השונים.

אם אתם חושבים שנפגעתם כתוצאה מאופי או סביבת העבודה שלכם, גם אם לא מדובר בתאונה, פנו אלינו עוד היום כדי שנוכל לעמוד לרשותכם!

 

צרו קשר עכשיו

או השאירו פרטים לבדיקת זכאות ראשונית ללא עלות

08-6229345

שולח טופס...

נא מלא את השדות החסרים ייתכן וחלק מהפרטים שהזנת אינם נכונים

פרטיך התקבלו בהצלחה

כל הזכויות שמורות  2018  | איתנים החברה למימוש זכויות רפואיות בע"מ