08-6229345

צור קשר

ילד נכה

זכויות ילד נכה – זכויות המגיעות על פי דין

אם יש לכם ניסיון בעבודה מול הרשויות סביב תביעת ומימוש זכויות הנכות שלכם, אתם בוודאי יודעים שמדובר בתהליך שיכול להיות מפרך מאוד, מתיש מאוד ואף תהליך שיכול לגרום לכם נזק בריאותי ותסכול רב. כאשר מדובר על זכויות ילד נכה, היקף הזכויות הוא גדול יותר מאשר במקרה של נכה מבוגר, והסיבות לכך הן רבות ומגוונות. כך למשל, יכולות סיבות אלה להיות נעוצות בכך שמדובר בילד שצריך להגיע לבית ספר כל יום, שישנן הוצאות רבות לצורך קיומו, גידולו וחינוכו, ובהתאם לכך יש להעניק לו זכויות רבות יותר על מנת לאפשר לו לנהל אורח חיים נורמלי כראוי לילדים.

 

אנו בחברת איתנים בונים את התיק הרפואי בצורה מקצועית מקיפה ונכונה.

יחד עם זאת, כדי לקבל זכויות ילד נכה, וכדי לקבל את כל הזכויות המגיעות לילד, יהיה עליכם לבנות את התיק הרפואי בצורה מדויקת ומקצועית, תוך שאתם מצטיידים בכל הבדיקות, בכל המסמכים ובכל חוות הדעת הנדרשות, ותוך שאתם מבצעים את התהליך וההתנהלות מול הגורמים השונים בצורה הנכונה, על פי הפרוצדורות הנכונות ובערוצים הנכונים. חברת איתנים המומחים לזכויות רפואיות עומדת לרשותכם ומציעה לכם מגוון רחב של שירותים מקצועיים שיסייעו לכם לממש זכויות ילד נכה עד תום.

פורשים בפניכם את תמונת הזכויות שלכם

 

"איתנים" היא צוות של אנשי מקצוע וותיקים בתחום מימוש הזכויות הרפואיות. אנו ננחה ונדריך אתכם בכל התהליך של תביעתכם ונטפל בהליך הבירוקרטי הכולל מילוי טפסים, התנהלות נכונה בוועדות רפואיות וקבלת חוות דעת רפואיות מרופאים מומחים. כל תיק עובר תחת עינו המקצועית של רופא בפיקוחה של מנהלת תיקים מנוסה ומקצועית.

אנו מסייעים לכם במימוש הזכויות עד תום.

 

פנו עוד היום לאיתנים המומחים לזכויות רפואיות, והבטיחו לעצמכם את קבלתן של כל הזכויות המגיעות לכם במסגרת החוק והתקנות סביב זכויות ילד נכה, כולל כל הפיצויים והקצבאות הנדרשות לכם כדי להקל עליכם ככל האפשר בניסיון להעניק לילדכם את הילדות לה הוא ראוי על אף ולמרות נכותו.

 

צרו קשר עכשיו

או השאירו פרטים לבדיקת זכאות ראשונית ללא עלות

08-6229345

שולח טופס...

נא מלא את השדות החסרים ייתכן וחלק מהפרטים שהזנת אינם נכונים

פרטיך התקבלו בהצלחה

כל הזכויות שמורות  2018  | איתנים החברה למימוש זכויות רפואיות בע"מ