08-6229345

צור קשר

גזזת

מהי מחלת הגזזת ומה הקשר שלה לזכויות רפואיות?

מחלת הגזזת היא מחלת עור קשה הבאה לידי ביטוי בדרך כלל בגידולים ו/או בכתמים אדומים המתפשטים ברחבי הגוף. המחלה יכולה להכות באזור ספציפי בגוף, בקרקפת, בכפות הרגליים או הידיים, בפנים, בגב או בכל חלק אחר של הגוף, והיא יכולה להופיע במספר חלקי גוף במקביל. המדובר במחלה מדבקת מאוד שיכולה להיות מועברת מאדם לאדם באמצעות מגע ישיר או באמצעות שימוש בציוד משותף כמו מגבות, שירותים, בגדים, מצעים וכדומה

 

להבין מהי מחלת הגזזת זה דבר אחד, ולממש את הזכויות בגינה זה דבר אחר

אנשים שעלו לארץ ממדינות כמו עירק, תימן ומדינות צפון אפריקה עברו בחלקם טיפולים שונים נגד המחלה, מחשש שהם חולים בה, במדינות מהן עלו או במחנות מעבר או ע"י גופים רפואיים בארץ עם עלייתם. עקב ההשלכות הפיזיות והנפשיות הקשות של טיפולים אלו משרד הבריאות מציע פיצוי כספי עבור הנזק שנגרם להם דרך המרכז הלאומי לפיצוי נפגעי גזזת. ההליך הוא ארוך, לעתים מתסכל ויש לדעת כיצד להתנהל נכון מול המרכז הלאומי כדי לממש את הזכאות לפיצוי הכספי.

 

באיתנים עושים עבורכם את העבודה כדי שתקבלו את מה שמגיע לכם

איתנים תבחן את המצב שלכם, תפנה אתכם לרופאים מתאימים, תנחה אתכם לגבי המסמכים שעליכם לגייס והבדיקות שעליכם לבצע ותבנה עבורכם את תיק המסמכים הרפואי הנדרש על מנת לגשת אל הגורמים הרלוונטיים. איתנים תלווה אתכם לאורך כל התהליך ותדאג לכך שאתם מקבלים את הזכויות המגיעות לכם עד תום, וזאת באמצעות צוות מקצועי עתיר ניסיון בתחום של הזכויות הרפואיות.

 

צרו קשר עכשיו

או השאירו פרטים לבדיקת זכאות ראשונית ללא עלות

08-6229345

שולח טופס...

נא מלא את השדות החסרים ייתכן וחלק מהפרטים שהזנת אינם נכונים

פרטיך התקבלו בהצלחה

כל הזכויות שמורות  2018  | איתנים החברה למימוש זכויות רפואיות בע"מ